לקוחות ממליצים


מכתבים ודואר אלקטרוני שאנו מקבלים מקהל לקוחותינו

תודה לקהל לקוחותינו , אנו שמחים לפרסם כל תגובה שלכם בדף ההמלצות שלנו


חלק מההמלצות נלקחו מאתר http://www.tovtoda.co.il/


, יוני 2014

יש לנו בבית מזגן עילי שתלוי על הקיר ושמתי לב שהמזגן ירד באיכות הקירור והמזגן הוציא ריח לא טוב והחלטתי לקרוא לטכנאי מיזוג שיגיע לראות במה מדובר.
את הטלפון של אלי מצאנו באתר שלכם, קראנו עליו קצת המלצות, קצת ביקורות והשתכנענו שמדובר בטכנאי אמין!
אלי קבע איתי טווח שעות ודייק!

 

לקריאת ההמלצה המלאה 

על כל פנים, הוא ניגש ישר לעבודה, בדק את המזגן ולאחר כמה דקות הודיע לי שאין תקלה במזגן אלא רק עובש והצטברות פנימית ביחידת המזגן ושצריך לפתוח את המזגן ולעשות ניקוי כמו שצריך.
המחיר שהוא רצה על העבודה היה סביר מאוד ונתתי לו אישור להמשיך, אלי היה מאוד מקצועי, הוא לא חירטט אותי ובאמת עשה ניקיון יסודי, ראיתי במו עייני שהוא פותח את המזגן מבפנים ובאמת הכל היה לח ומאובק.
אלי ביצע את העבודה ולאחר מכן החזיר את כל החלקים למקום והדליק את המזגן - וכמו שהוא אמר, הריח הרע פסק והמזגן חזר לקרר טוב.
לסיכום - אלי היה הוגן מאוד, לא המציא תקלות שלא קיימות, ניתח את הבעיה נכון ופתר את העניין על הצד הטוב ביותר - ממליץ בחום!
שי.


, יוני 2014

אלי בעל מקצוע מצוין, יש לי רק דברים טובים להגיד עליו, הוא הצליח לתקן את המזגן המאוד ישן שלנו ולקח מחיר הרבה יותר זול מההצעה שקיבלתי מקודמיו.
מדובר במזגן עילי מאוד מאוד ישן שכבר תקופה ארוכה לא עובד והחלטנו לבדוק בכמה כסף כרוך התיקון שלו והאם זה בכלל כדאי או שעדיף לרכוש מזגן חדש.

 

חיפשתי בעלי מקצוע בתחום והגעתי למישהו דרך האינטרנט, הזמנתי אותו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר, הוא הגיע וכעבור בדיקה קצרה הודיע שעלות התיקון היא 2000 ש"ח, לא פחות ולא יותר!!!
הייתה לי הרגשה שמנסים לתפור עלי קופה ושילמתי לו עלות ביקור ושלחתי אותו לדרכו.
לאחר כמה ימים שוחחתי עם חברתי על הנושא והיא המליצה לי בחום על השירות של אלי מחברת "אלי מיזוג אוויר", היא נתנה לי את מספר הטלפון שלו ואמרה לי שכדאי לי לנסות.
אלי הגיע אלינו כפי שסוכם, הפעם שמתי לב שהבדיקה ארכה יותר זמן והייתה יסודית ולא סתם חאפרית כמו הקודם.

הוא איתר במה מדובר ואמר לי שמדובר בעלות תיקון של 800 ש"ח בלבד, הוא הסביר שצריך להחליף איזשהו חלק מסוים וכך היה, כמובן שהצעת המחיר של אלי נשמעה לי הרבה יותר הוגנת והגיונית ונתתי לו לבצע את התיקון.
המזגן חזר לפעול כמו שצריך, הפעולות שאלי עשה היו מקצועיות מאוד והמחיר הוגן!
הייתי מרוצה ממנו עד הגג וכמובן ששמרתי את המספר שלו ואמרתי שמאותו היום, כל מה שקשור למיזוג, רק אליו אני פונה!
ליליאן, גבעת שמואל.


 

תיאור ההמלצה: 
טל התקין לי מזגן 1 כ"ס. התקשרתי לתאם ביום חמישי ותיאמנו כבר למחרת, יום שישי. למחרת, הוא התקשר כשעתיים לפני השעה
שקבענו והודיע שהוא נתקע בהתקנה אחרת ולא יספיק להגיע אלי היום (יום שישי יום קצר). הוא התנצל והציע להגיע אפילו במוצ"ש!
אני לא הייתי פנויה במוצ"ש ולכן תיאמנו ליום שני. כאן המקום לציין כי לפני שהגעתי לטל, בהמשך להמלצות באתר הזה, שוחחתי עם
לא פחות מ-10 מתקינים וכולם היו עמוסים בעבודה (אוגוסט) ואף אחד לא הציע להגיע בכזו מהירות. ביום שני צוות של 3 אנשים הגיע
בזמן והחל במלאכה. הם קדחו בקיר, ביצעו הכנה לחשמל והכנת צנרת, חיברו את המזגן ובדקו שהוא אכן עובד. הצוות עבד מהר, ותוך
פחות מ-40 דקות המזגן הותקן. הם דאגו לסדר ולנקות אחריהם והראו לי איך מפעילים את המזגן מעבר לזה העבודה נעשתה בצורה
ממש יפה את כל החוטים הם הסתירו בתעלה. 
שילמתי בדיוק את מה שסיכמתי עם טל בטלפון. אגב, זו הייתה גם ההצעה הנמוכה ביותר שקיבלתי מכל המתקינים שהתקשרתי
אליהם ועל ההתקנה יש אחריות ל- 5 שנים. בקיצור, שירות אמין, מעולה, מהיר ובמחיר משתלם. מומלץ בחום!

מרינה מפתח תקווה
 

סוג השירות: 
התקנת מזגן 

תאריך הגשת ההמלצה: 
אוגוסט 2012

 תיאור ההמלצה: 
מסכים עם כל מילה ומילה שרשומה על "טל מיזוג אוויר" באתר! 
טל הוא טכנאי מעולה, שנותן שירות מעולה. טיפל לא רק בבעיה עצמה אלא גם בגוף הבעיה, ואפילו יותר מכך. אני יותר ממשוכנע, שכל טכנאי מזגנים אחר, שהיה מגיע אליי - לא היה יסודי ומשקיע כמותו!
פניתי לטל, לאחר שגיליתי תקלה במזגן. המזגן אינו קירר והנחתי שהבעיה קשורה לגז. דיברתי עם טל בטלפון, ושאלתי אותו כמה הוא לוקח על מילוי גז. טל - אגב, היה בין המוזלים באתר, ולכן החלטתי להזמין אותו.
טל הגיע מהר! כמו שחשבתי - באמת היה חסר גז, אבל טל איבחן אפילו יותר מכך - יש דליפה (של גז) באחד הצינורות וצריך למצוא אותה... טל קרוב לשעה חיפש וחיפש עד שמצא, ולבסוף סתם את החור ממנו מגיעה הדליפה.
מה שחשוב - הוא גם לא לקח הרבה כסף, ובאמת פתר את הבעיה! איך אני יודע? כבר חודש עבר, והמזגן - לא יורד באיכות הקירור שלו. מקרר היום ממש כמו ברמה כשרק נקנה והותקן!
גם אני מצרף בכייף - את המלצתי החמה על טל ליתר ההמלצות שלו באתר.

בברכה,
גיא
 

סוג השירות: 
מילוי גז + איתור ותיקון דליפת גז 

תאריך הגשת ההמלצה: 
אוגוסט 2011תיאור ההמלצה: 
טל מיזוג אוויר - יצא גבר שבגברים! איש מקצועי ולעניין!
קראנו לו אתמול, בגלל שהמזגן שיש לנו בסלון לא קירר היטב (עבד - אבל לא ממש הקפיא... היינו רגילים שהוא מקרר לנו את האזור של הסלון והמטבח - בעוצמה כזאת שצריך לכבותו... הפעם, אבל שמנו לב שהוא עובד ועובד, מתאמץ - אבל פשוט לא מצליח להגיע לדרגת הקירור הרגילה).
בכל מקרה - רצינו טכנאי שיגיע אלינו כמה שיותר מהר, כי לחיות בבית בלי מזגן בחום הזה - זה פשוט מצב בלתי נסבל! 
אני מודה שהתקשרתי לכמה טכנאים דרך האתר. טל לא היה היחידי, אבל בסוף הלכתי עליו כי היה היחידי שהסכים לראות אותי מהיום להיום.
עוד בטלפון שאלתי את טל לגבי עלות העבודה, והוא גם נקב במחיר סביר. בערב - טל הגיע. כשבדק את המזגן - הסכים איתי שבאמת חסר גז. הוא הוסיף את הנדרש, לא ניפח ולא ניסה להוסיף דברים כמו הרבה בעלי מקצוע שאני מכיר.
משהלך (ואחרי ששילמתי לו) - נכנסתי לאתר, סתם כדי לבדוק אם המחיר ששילמתי לו זה גם המחירים שהוא מפרסם באתר... גיליתי שכן :)
זה לבד (כלומר ההתחייבות למחירים) - כבר נקודת זכות לטובתו!

בתודה,
עידן בן-עמי
 

סוג השירות: 
מילוי גז במזגן 

תאריך הגשת ההמלצה: 
יולי 2011תיאור ההמלצה: 
יש לי בבית מזגן מפוצל שלא קירר מספיק טוב. הנחתי שמדובר בבעיה של מחסור בגז, ולכן חיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לטפל לי בבעיה - במחיר סביר ובהתראה קצרה.

זאת הפעם הראשונה שיצא לי להיכנס לאתר שלכם. רשמתי בגוגל את המילים "מילוי גז למזגן" - אתר טוב תודה עלה לי ראשון, והתחלתי לחפש מתוך רשימת הטכנאים שנותנים שירות באזור בו אני גר - טכנאי שנחשב מומלץ. 
ראיתי דווקא שעל טל רשומות די הרבה המלצות, והחלטתי להתקשר גם אליו. שאלתי אותו כמה עולה מילוי גז, והוא אמר לי בטלפון שבין 300 ל - 350 תלוי בכמות. כששאלתי אותו מתי הוא יכול להגיע - הוא ענה לי שתוך זמן קצר (אפילו תוך כמה שעות - אותו יום), זה מיד קנה אותי! נתתי לו אוקיי לבוא.

טל הגיע. עם מכשור שכלל מד לחץ מיוחד - בדק את כמות הגז. הוא מצא שבאמת חסר די הרבה... עם בלון גז שהביא יחד איתו, הוא מילא לפי הצורך. אחרי שמילא את הגז, גם עשה לי "בהתנדבות" עוד בדיקה כללית לכל המזגן (פילטרים, חשמל, ווידא שאין דליפות או נזילות מאחד הצינורות). על הכל, לקח כמו שהודיע לי בטלפון - כלומר רק עבור מילוי הגז, מה שהסתכם ב - 350 שקלים. לסיכום - טל הוא טכנאי טוב ומאד מומלץ!
 

סוג השירות: 
מילוי גז במזגן מפוצל 

תאריך הגשת ההמלצה: 
יוני 2011


 


דף הבית טלפון